Projektowanie i budowa systemów nawadniania. Systemy nawadniające Warszawa

Budowa systemów nawadniających

W momencie gdy posiadamy już projekt automatycznego systemu nawadniającego, możemy przystąpić do budowy. Niestety nie każdy ma wiedzę i czas aby zrobić to samemu. Z pomocą przychodzą tu firmy monterskie. Przed wyborem warto sprawdzić kwalifikacje takiej firmy – czy posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności oraz czy taka ekipa ma już doświadczenie w budowie systemów nawadniających. Unikniemy wtedy przykrych niespodzianek, dodatkowych kosztów i będziemy mieć pewność, że wydane pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto.

Budowa automatycznego systemu nawadniającego zawsze rozpoczyna się od przeniesienia projektu nawadniania w teren. Po wytyczeniu linii sekcji zraszających, miejsc w których będą montowane zraszacze oraz ustaleniu montażu akcesoriów jak skrzynka z elektrozaworami, sterownik oraz czujnik deszczu rozpoczynamy prowadzenie wykopów pod rury, a następnie montaż.

Kolejnym krokiem jest budowa skrzynki elektrozaworowej oraz podłączenie jej do sterownika i czujnika deszczu. Gdy te elementy są już ze sobą zespolone, podłączamy źródło wody. Wszystkie łączenia są dokładnie sprawdzane pod kątem szczelności, a sterownik i czujnik deszczu pod kątem prawidłowego działania. Gdy wszystko jest sprawdzone i sprawne linie rur są zasypywane i następują już tylko kosmetyczne poprawki jak ustawienie kątów zraszaczy czy montaż linii kroplującej na rabatach, skalniakach etc.

Wykwalifikowana i doświadczona ekipa jest w stanie zamontować system nawadniający na działce o powierzchni 1500m2 w ok 3-4dni.

Po zakończeniu budowy zawsze przeprowadzamy szkolenie dla klienta z zakresu obsługi sterownika oraz z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące samego systemu nawadniającego jak i jego obsługi i konserwacji.

Nasza firma posiada certyfikaty monterskie najlepszych firm branżowych oraz bogate doświadczenie w projektowaniu i budowie automatycznych systemów nawadniania. W naszym portfolio znajdują się zarówno projekty przydomowych instalacji systemów nawadniających jak również projekty nawodnień boisk sportowych, terenów użytkowych i parków miejskich.

Planujesz montaż systemu nawadniającego? Napisz do nas !

 

 


Kategoria: Artykuły

Możliwość komentowania jest wyłączona.